Call us

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel Niemcza Wino&SPA to miejsce z myślą o gościach, którzy nie chcą rozstać się ze swoimi czworonogami (psy). Duża przestrzeń dookoła obiektu, spokojna okolica i górskie pejzaże zachęcają do urlopu z milusińskimi. 


Jeśli chcesz wiedzieć, czy będziesz mógł spędzić urlop ze swoim ukochanym czworonogiem, poinformuj o tym pracownika recepcji. Dzięki temu dowiesz się, czy w danym dniu dostępne są pokoje hotelowe przystosowane do pobytu Twojego pupila.

 

Hotel w pobliżu natury

Niewątpliwym atutem hotelu jest bezpośrednie sąsiedztwo dolnośląskiej przyrody. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, móc iść na długi, kojący spacer z czworonogiem. Warto mieć na uwadze, że okolice hotelu Niemcza to nie tylko piękna przyroda, ale także specjalnie przygotowane trasy spacerowe. Dzięki temu spacery z psem mogą stać się w czasie wakacyjnych cennym uzupełnieniem takich atrakcji jak np. zabiegi SPA czy masaż w saunie.

Jeśli chodzi o okolicę, to znajdują się tu prawdziwe perełki, w tym m.in. Winnica Niemczańska oraz Góry Sowie. Dzięki temu można jednocześnie wyciszyć się i podziwiać urokliwe tereny. Spacer z psem w tak pięknej okolicy to nie tylko żmudny obowiązek, ale także — a może nawet przede wszystkim — możliwość podziwiania przepięknych okolic.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close