Anrufen

Wesela i przyjęcia
okolicznościowe

Wesela i imprezy okolicznościowe w hotelu z winnicą

Zorganizowanie wesela, chrzcin, przyjęcia komunijnego albo jubileuszowych urodzin (takich jak pięćdziesiąte albo sześćdziesiąte) jest nie lada wyzwaniem. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, w którym spędzisz z bliskimi wspaniały czas? Poznaj Hotel*** Niemcza Wino & Spa!

Nasz hotel oferuje dobrą organizację i oprawę dowolnego przyjęcia, które chodzi Ci po głowie. Bez problemu znajdziesz u nas salę na wynajem, prywatną sterfę w restuaracji, piękną okolicę w pobliżu winnicy Niemczańskiej, możliwość noclegu dla Twoich gości, czy dostęp do strefy SPA & Wellness.

Wyjątkowe przyjęcie weselne na Dolnym Śląsku

Hotel Niemcza znajduje się w pobliżu winnicy Niemczańskiej. Serwowane są tu gościom tutejsze trunki, najlepszego gatunku. Oczywiście razem ze wspaniałymi potrawami, których listę każdy sam może stworzyć spośród wielu propozycji szefa kuchni. Do ich przygotowania używa się lokalnych przetworów i miodów, co łączy się z troską o lokalne biznesy i dostawców.


Organizacja wesela (urodzin, imienin, jubileuszu) dopięta jest na ostatni guzik, z dbałością o szczegóły takie jak wystrój sal, wystrój stołu czy komfortowe noclegi. Sala bankietowa pomieści do 70 osób, a jej układ można modyfikować w zależności od preferencji. Wesele w malowniczych okolicznościach przyrody Dolnego Śląska to strzał w dziesiątkę. Pracownicy obsługi hotelu Niemcza mają wysokie kwalifikacje do tego by wydarzenie odbyło się w jak najlepszej atmosferze i na jak najwyższym poziomie.

 

Wesele, na którym króluje wino

Hotel Niemcza znajduje się w pobliżu winnicy Niemczańskiej. Wybierając salę weselną na Dolnym Śląsku warto wybrać taką, która zaproponuje gościom wspaniałe trunki, a dobre wino w połączeniu z wyśmienitą kuchnią bazującą na świeżych produktach od lokalnych dostawców jest gwarancją udanego przyjęcia. Zaspokoi gusta kulinarne nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Przyjęcia okolicznościowe w Niemczy

Bankiety jubileuszowe, urodziny czy imprezy rodzinne również nie stanowią dla nas problemu. Impreza na wysokim poziomie, z degustacją wina i świetną kuchnią to coś, w czym się specjalizujemy. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i odkrywanie uroków Dolnego Śląska. 


Po przyjęciu Wasi goście będą mogli skorzystać z atrakcji hotelowych takich jak strefa wellness & spa, gdzie znajdą basen, saunę, a jeżeli przyjadą na przykład dzień wcześniej (przed wielką uroczystością), doskonałym wyborem są zabiegi Spa.

 

imprezy dopasowane do Ciebie Przyjęcia okolicznościowe pod Wrocławiem

Hotel Niemcza pozwala na zorganizowanie imprezy okolicznościowej także na każdą inną okazję. Między innymi są to:

 

  • Wynajem sali na imprezy urodzinowe na przykład osiemnaste, czterdzieste, pięćdziesiąte i każde następne
  • Wynajem sali na imprezy imieninowe
  • Wynajem sali na imprezy rocznicowe na przykład jubileusze małżeńskie albo firmowe
  • Wynajem sali na zaręczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, spotkania "po latach" dawnych absolwentów okolicznych szkół, przyjęcia z okazji przejścia na emeryturę i wszelkie inne okazje

 

Hotel Niemcza jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Dlatego też możliwa jest tu także organizacja przyjęcia z okazji chrztu albo pierwszej komunii świętej. Dania będą skomponowane tak aby smakowały także najmłodszym uczestnikom uroczystości. Jeśli więc nie wiecie jeszcze gdzie znajduje się najlepsza restauracja przyjęcie pod Wrocławiem to podpowiadamy, że właśnie tutaj.

 

 

Malownicza okolica

W niewielkiej odległości od hotelu (ok. 1,5 kilometra) znajduje się bajeczne Arboretum w Wojsławicach, które stanowi nie tylko świetną atrakcję, ale także piękny plener np. do sesji ślubnej. 


Sam hotel również jest pięknie położony - pośród Wzgórz Niemczańskich, niedaleko Gór Sowich, pośród zieleni, tuż przy lesie. Rozległy teren obiektu pozwala również na organizację pikników i imprez okolicznościowych połączonych z dodatkowymi atrakcjami, np. sportowymi lub grillem. 

 

Oświadczam, że ukończyłem 18 lat

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen