Konferencje

Poznaj ofertę

nowoczesne centrum biznesowe

Hotel Niemcza SPa to nowoczesne centrum konferencyjne na Dolnym Śląsku z komfortową bazą noclegową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji eventów i spotkań firmowych dla naszych klientów. Dogodna lokalizacja w pobliżu Wrocławia, klasa obiektu i szeroka oferta sprawiają, że nasz Hotel to idealne miejsce na Państwa spotkanie. Do dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne z możliwością ich połączenia. Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny i stale modernizowany sprzęt multimedialny.

 

profesjonalne wyposażenie:

100

od 1900

Sala bankietowa

170 m²
Max. 100 Os.

Z połączenia Małej i Dużej sali, powstaje wielofukcyjna Sala Bankietowa z możliwością rozdzielenia strefy restauracyjnej od parkietu. To sprawdzone rozwiązanie na spotkania firmowe z eventami integracyjnymi.

Galeria Zapytaj o salę
140
90
50
70

od 1400

Sala Duża

120 m²
Max. 140 Os.

To największa sala konferencyjna Hotelu. Położenie w sąsiednim budynku gwarantuje ciszę i spokój w czasie konferencji. Duży ekran, wbudowany projektor, system nagłośnienia i mikrofony bezprzewodowe czynią ją doskonałym wyborem na prezentację. Sala wyposażona jest w klimatyzację i wentylację.

Galeria Zapytaj o salę
45
24
16

od 750

Sala Mała

50 m²
Max. 45 Os.

Mała Sala konferencyjna to dobry wybór na kameralne spotkanie firmowe. Mieszcząca 45 osób w układzie teatralnym, lub 16 w podkowie sala wyposażona jest w ekran, projektor, flipcharty, klimatyzację i wentylację.

Galeria Zapytaj o salę

organizacja Imprez i eventów

Pomożemy Państwu także w organizacji imprez integracyjnych. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, pomagającymi nam spełniać wszystkie Państwa życzenia. Każdy Event to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wyjątkowy charakter naszego obiektu oraz bajkowe otoczenie dodadzą uroczystości wspaniałego wymiaru i uczynią ten dzień niezapomnianym. Zaplecze restauracyjne Hotelu Niemcza SPA to gwarancja najlepszej oprawy gastronomicznej.

Organizujemy między innymi:

  • Szkolenia
  • Imprezy integracyjne
  • Spotkania biznesowe
  • Pikniki

Zostańmy w kontakcie

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące organizacji konferencji, eventu lub wynajmu sali zapraszamy do kontaktu z naszym działem.

centrum konferencyjne

dział marketingu i sprzedaży

Zapytaj o salę

* pola wymagane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij